Anasayfa     |      Hakkımızda     |      Haberler     |      Bize Ulaşın      |      İnsan Kaynakları

Teymur Otomotiv Endüstri A.Ş. Hakkında

1984 yılında kurulan şirketimiz tekstil sektöründen sonra 1991 yılında da otomotiv sektörüne girmiştir. 5200 m2 kapalı, 4000 m2 açık alana sahip modern plazamızda Opel marka otomobiller ile ikinci el araçların satışlarını T2 markamız altında gerçekleştirmekteyiz.

Opel, Chevrolet ve Saab markalarının servis ve yedek parça hizmetlerini sürdürmekteyiz. Çalışanlarımıza sürekli eğitimler verilerek konularında uzmanlıkları sağlanmaktadır. Firmamızın hafif ticari araç satışlarında Avrupa birincisi olmasının sevincini taşıyoruz.

İştiraklarımız Teymur Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.’nde altı büyük sigorta firmasının A Acentiliği sürdürülmektedir.

Teymur Global, Nisan 2016 tarihi itibari ile Almanya merkezli IP Gansow GmbH, Stolzenberg ve Duplex International zemin temizleme makinelerinin distribütörlüğünü alarak 30 yıllık bilgi, tecrübe ve kurumsal yapısıyla satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmek üzere kurulmuştur. Flamingo markamız altında kendi makinelerimizin de satış ver servisini sürdürmekteyiz.

Teymur Otomotiv Endüstri A.Ş. olarak bölgemizde kültür ve sanat etkinliklerine de katkıda bulunmaktayız.

Teymur Yapı olarak inşaat taahhüt işlerini yürütmekteyiz. Yedi şehrimizin kent güvenlik sistemi olan MOBESE kurulum ve montajlarını gerçekleştirdik. İş yeri anahtar teslim projeler ve birçok firmanın kurumsal kimliğe uygun olarak yeniden tasarlanması işlemlerini yaptık.